22 januari 2023

Export

Informatiebijeenkomst verlenging exportregistratie China

Op 19 januari 2023 organiseerde Team Export van ZuivelNL een informatiebijeenkomst voor de bedrijven die dit jaar hun exportregistratie voor China moeten verlengen. Met meer dan honderd registraties die dit jaar dreigen te verlopen, staat een grote klus te gebeuren voor sector, branche en autoriteit.

Om alles in goede banen te leiden en de bedrijven goed te informeren over het proces, kwamen de betrokken partijen medio januari samen in Utrecht. Stap voor stap werden de bedrijven bijgepraat over de te volgen procedure. Vorig jaar is op een soortgelijke wijze de exportregistratie van zuigelingenvoedingsproducenten succesvol verlengd. Het is dit jaar voor het eerst dat een dergelijk proces plaatsvindt voor zuivelproducten anders dan zuigelingenvoeding of speciale medische/dieetvoeding.

Deze nieuwe manier van verlengen is het gevolg van wetgeving die per 2022 in China van kracht is gegaan. Het is duidelijk dat dit onderwerp enorm leeft in de sector gezien de grote opkomst.

Meer nieuwsberichten

ZuivelNL

02 juli 2025

ZuivelNL presenteert jaarverslag 2024

Tijdens de Algemene Vergadering op 2 juli 2025 presenteerde ZuivelNL haar Jaarverslag 2024. Voorzitter Arjan...

Lees het volledige bericht

ZuivelNL

Vacature

01 juli 2025

Vacature: Manager Financiën & Interne zaken

ZuivelNL is op zoek naar een enthousiaste Manager Financiën & Interne zaken. Je bent in...

Lees het volledige bericht

ZuivelNL

Vacature

06 juni 2025

Vacature: sr. Beleidsadviseur Biodiversiteit & Klimaat

Bij ZuivelNL werk je als Senior Beleidsadviseur Biodiversiteit & Klimaat aan strategisch beleid op thema’s...

Lees het volledige bericht