06 februari 2025

ZuivelNL sluit ICT-partnerschappen met Info Support en Rovecom

ZuivelNL heeft na een zorgvuldig selectieproces eind 2024 contracten afgesloten met 2 nieuwe ICT-partners: Rovecom en Info Support. Deze samenwerking richt zich op het vervangen van de instrumenten KoeMonitor en MediRund.

Rovecom wordt verantwoordelijk voor de applicaties en de ondersteuning van gebruikers van de instrumenten. Info Support zorgt voor de infrastructuur en architectuur, met bijzondere aandacht voor veilige opslag en transparante ontsluiting van gegevens. "We kijken uit naar de samenwerking met deze ICT-partners om de ondernemers in onze sector te blijven voorzien van moderne instrumenten", aldus Hubert Andela, directeur ZuivelNL.

Bij het vervangen van de huidige KoeMonitor en MediRund systemen staat het zorgvuldig omgaan met de data voorop. Samen met de gebruikers van de instrumenten, melkveehouders en dierenartsen, zal ZuivelNL werken aan een soepele overgang van de huidige naar de nieuwe functionaliteit.

Meer nieuwsberichten

ZuivelNL

02 juli 2026

Enquête: help ons de website te verbeteren

Help ons de website te verbeteren - uw antwoorden zijn anoniem en kosten u maximaal...

Lees het volledige bericht

ZuivelNL

25 juni 2026

ZuivelNL presenteert jaarverslag 2025

Tijdens de Algemene Vergadering op 24 juni 2026 presenteerde ZuivelNL haar Jaarverslag 2025. Voorzitter Arjan...

Lees het volledige bericht

Marktinformatie

31 juli 2026

Zuivel in Cijfers 2025 gepubliceerd

De ZuivelNL brochure Zuivel in Cijfers waarin wordt teruggeblikt op het afgelopen jaar is weer...

Lees het volledige bericht