10 juni 2025

Onderzoek & Innovatie

Webinars voor erfbetreders: Omdat levensduur loont

Na een succesvolle reeks bijeenkomsten met erfbetreders op locatie, kunt u nu in juni, augustus en september gratis online bijeenkomsten rond levensduurverlenging bij melkvee bijwonen.

Deze gratis webinars gaan dieper in op de onderwerpen waarover erfbetreders hebben aangegeven meer te willen weten:

  • Uiergezondheid - 12 juni 2025
  • Klauwgezondheid - 28 augustus 2025
  • Transitie - 25 september 2025

De webinars worden georganiseerd door Valacon, een onderzoeks- en adviesbureau dat zich richt op het optimaliseren van de bedrijfsvoering op melkveebedrijven met als doel het bereiken van een langere (economische) levensduur van het melkvee.

In samenwerking met VKON is het traject gestart om samen met erfbetreders aan de slag te gaan om de levensduur van het melkvee op boerenerven te verhogen. Er hebben al diverse bijeenkomsten plaatsgevonden op diverse plekken maar natuurlijk ook op het boerenerf.

ZuivelNL is financier van het project 'Motiveren van erfbetreders voor levensduurverlenging bij melkvee'.

Meer informatie en aanmelden

Meer nieuwsberichten

ZuivelNL

02 juli 2026

Enquête: help ons de website te verbeteren

Help ons de website te verbeteren - uw antwoorden zijn anoniem en kosten u maximaal...

Lees het volledige bericht

ZuivelNL

25 juni 2026

ZuivelNL presenteert jaarverslag 2025

Tijdens de Algemene Vergadering op 24 juni 2026 presenteerde ZuivelNL haar Jaarverslag 2025. Voorzitter Arjan...

Lees het volledige bericht

Diergezondheid & Dierenwelzijn

08 juli 2026

25 september: Symposium Weidegang

Weidegang raakt aan diergezondheid en dierenwelzijn, imago én bedrijfsvoering - een thema met veel kanten...

Lees het volledige bericht