NNC-IDF introduceert reisbeurs voor PhD-ers in zuivelgerelateerd onderzoek
Het Nederlands Nationaal Comité van de International Dairy Federation (NNC-IDF) introduceert een nieuwe reisbeurs voor PhD-kandidaten die actief zijn in zuivelgerelateerd onderzoek. Daarmee ondersteunt NNC-IDF ieder jaar één getalenteerde PhD-er financieel bij deelname aan de postersessie tijdens de IDF World Dairy Summit. Dit congres is ’s werelds meest prestigieuze zuivelevenement, waar jaarlijks zo'n 1.000 tot 1.500 vertegenwoordigers uit de wereldwijde zuivelsector samenkomen.
Met deze reisbeurs krijgen Nederlandse PhD-ers die onderzoek doen binnen de zuivelketen de kans om hun onderzoek internationaal onder de aandacht te brengen, hun netwerk te vergroten en kennis te maken met de internationale zuivel community rond IDF. De reisbeurs is bestemd voor deelname aan de IDF World Dairy Summit van het daaropvolgende jaar. In november 2027 vindt deze plaats in Mumbai (India).
Reisbeurs aanvragen
De reisbeurs staat open voor PhD-kandidaten met de Nederlandse nationaliteit en een aanstelling bij een Nederlandse onderzoeksinstelling. Aanvragen voor de reisbeurs kunnen worden ingediend van 15 september t/m 1 december 2026. Aanvragers horen uiterlijk 31 december 2026 of hun aanvraag is gehonoreerd.
Voorwaarden en aanmeldenOver NNC-IDF
De Nederlandse zuivelsector is lid van de International Dairy Federation (IDF) sinds de oprichting (1903). IDF is een internationale kennisorganisatie en -netwerk. Het Nederlandse lidmaatschap krijgt vorm in het Nederlands Nationaal Comité van IDF (NNC-IDF), dat als themagroep functioneert binnen ZuivelNL. NNC-IDF ondersteunt en bevordert een goede positie van de Nederlandse zuivelsector in internationale (kennis)netwerken zodat belangen op adequate wijze kunnen worden behartigd. ZuivelNL faciliteert het internationale normalisatiewerk dat de zuivelhandel bevordert en waarborgt.
Meer nieuwsberichten
ZuivelNL
Vacature
07 september 2026
Vacature: Programmamanager Biodiversiteit & Klimaat
Als Programmamanager Biodiversiteit & Klimaat bij ZuivelNL ben je de cruciale schakel tussen ZuivelNL en...
Lees het volledige berichtOnderzoek & Innovatie
01 september 2026
Aanmeldingen Dutch Dairy Challenge 2027 geopend
Bent u melkveehouder of werkt u in de zuivelsector en heeft u een praktische oplossing...
Lees het volledige bericht04 september 2026
Nieuwsbrief ZuivelNL augustus 2026
U leest in deze nieuwsbrief over Zuivel in Cijfers 2025 gepubliceerd, Symposium Weidegang, KlauwTotaal van...
Lees het volledige bericht